Nasza Muzyka

Zle dzielnice (2014)

Niesamowite 14 nowych utworów składających się na wybuchowy album o tytule "Złe dzielnice" przeniesie Was do świata złożonego z naszych muzycznych fascynacji korzeniami punk rocka i tekstowych wynurzeń wynikających z obserwacji naszej rodzimej paranoicznej codzienności.

To Legionowo (2009)

Drugi album to kolejna porcja punk rockowej tradycji podanej w sposób przystępny dla każdego fana dobrego rock'n'rolla. Poza 10 nowymi, typowo punkowymi kawałkmi włazimy też w nasze pozapunkowe fascynacje grając "Can't Help Falling In Love" (znany choćby z wykonania Elvisa) czy "Porque te vas" hiszpańskiej piosenkarki Jeanette. Nowością jest wokal Lidki, kierujący nas na bardziej miękkie tory, a innym razem dodający melodyjności ostrzejszym kawałkom.

Rozdarcie (2006)

Niby debiutancka płyta, chociaż nagrana w kwiecie wieku i środku muzycznej przygody. W zasadzie dominują tu proste, melodyjne, wpadające w ucho rytmy, może trochę mocniej zaaranżowane, ale takie, że przy ich słuchaniu nawet mama nie każe przyciszyć głośników. Teksty za to do najweselszych nie należą. Największy przebój tego wydawnictwa to grany do dziś na koncertch „To nie łzy, to deszcz”. Całość zamyka oi-owy kawałek, będący wariacją na temat jakiegoś przeboju żeglarsko-więziennego pochodzenia, chyba najbardziej agresywny w tym zestawie i skłaniający do refleksji.